Strona główna / Help

Pomoc: FAQ

Czego mogę się spodziewać na Gify.net?

Na Gify.net wszystko dotyczy grafiki na użytek stron internetowych: Oprócz gifów, które są ruchomymi obrazkami, można tu też znaleźć odpowiedniki clipartu. Ta grafika jest szczególnie użyteczna do optycznego uzyskania przejrzystości tekstu. Oferujemy statyczne i animowane cliparty.

Biorąc pod uwagę, naszą szeroką ofertę do wyboru, przejrzysta organizacja poszczególnych kategorii jest dla nas bardzo ważna. W ten sposób szybko i łatwo możesz znaleźć powiązane tematycznie gify lub cliparty.

Ukoronowaniem naszej oferty jest opcja wysyłania darmowych kartek elektronicznych. Cała nasza grafika może być przesyłana w formie e-Kartek. Możesz personalizować projekty przy pomocy tła, które oferujemy w różnych kolorach, oraz doboru czcionek według Twego wyboru. Mamy odpowiednią kartkę elektroniczną na każdą okazję.


Skąd pochodzi wasza grafika?

Cała nasza grafika albo została zaprojektowana przez naszych użytkowników, albo została utworzona i zebrana przez nasz zespół. Jeśli chodzi o obrazki, które przesłali nasi użytkownicy to nie mamy kontroli nad ich treścią. Odnosi się to zarówno do tekstów jak i grafiki. Jeśli któraś z grafik lub kartek elektronicznych narusza prawa autorskie, lub nie podporządkowuje się naszemu wewnętrznemu regulaminowi, prosimy o przesłanie nam informacji e-mailowej z adnotacją. Natychmiast usuniemy taką grafikę z naszej strony.


Czy wasza oferta jest bezpłatna?

Oczywiście. Cała nasza grafika i wszystkie kartki elektroniczne tutaj na Gify.net są w 100% bezpłatne. Możesz korzystać z tej oferty bez żadnych ukrytych kosztów lub warunków. Nasz portal jest finansowany wyłącznie z reklam. W ten sposób opłacamy i stronę internetową i pracę. Twój bezpłatny dostęp do naszego archiwum, bez żadnych opłat jest dla nas najważniejszy.


Czy pozwalacie na bezpośrednie linkowanie z animowanymi gifami?

Oczywiście! Gify można pobierać i linkować z czatami, forami, blogami, a nawet z własnymi stronami internetowymi i w e-mailach. Pod każdym obrazkiem znajdziesz kod UBB lub kod HTML, właśnie na tą okazję. Po prostu wystarczy skopiować kod i wkleić go w odpowiednim miejscu. Jedynym warunkiem, który należy stosować przy bezpośrednim linkowaniu to: Nie zmieniać nic w kodach!


Czy są jakieś dalsze możliwości korzystania z animowanych gifów?

Oczywiście możesz kontynuować użytkowanie wszystkich animowanych gifów. Wystarczy tylko kliknąć w przycisk ściąganie dla wybranego gifu. Następnie po ściągnięci grafiki możesz ją zapisać na swoim komputerze lub na stronie internetowej.


Jak mogę używać grafiki?

Możesz używać naszej grafiki zarówno do celów prywatnych jak też i zawodowych. Możesz ją zintegrować z:

  • Portalami
  • Blogami
  • Forami
  • Stronami społecznościowymi
  • Księgą Gości

Po prostu użyj podanego kodu UBB lub HTML. Możesz też dzielić się naszą grafiką wysyłając cyfrowe, darmowe kartki elektroniczne (e-Kartki). Korzyścią bezpośredniego linkowania jest brak zakłóceń w ruchu na stronie dla naszych użytkowników.


Jakie czynności w posługiwaniu się grafiką są niedozwolone?

Nie wolno:

  • załączać grafiki w archiwach obrazków lub kolekcjach, korzystać z nich do tworzenia archiwów obrazków lub kolekcji.
  • kopiować kategorii lub ich struktur.
  • posługiwać się grafiką do celów komercyjnych poprzez wykonywanie reprodukcji lub kartek pocztowych, T-shirtów, książek i tym podobnych.
  • posługiwać się gifami w projektowaniu logo.
  • publikować gifów w mediach drukowanych, takich jak katalogi, ulotki czy czasopismach.